Zakázková výroba

Naší snahou je poskytnout architektům a projektantům široké možnosti realizace jejich tvůrčích představ a konkrétních návrhů. Za dobu své existence jsme spolupracovali s desítkami ateliérů architektury a designu, s projektovými kancelářemi velkých i menších stavebních firem. Pravidelně dodáváme své atypické výrobky pro špičkové stavby v Německu, kde v bavorském Waldkraiburgu sídlí naše partnerská firma.

Podle návrhů a dokumentace realizujeme nejrůznější betonové objekty, atypické obkladové plochy pláště moderních budov, stavebně a esteticky náročně komponované schodišťové a blokové systémy, opěrné zdi, rozličné prvky drobné architektury.

Cílovými zákazníky však pro nás nejsou jen architekti a projektanti velkých stavebních firem, stejně ochotně vyhovíme i potřebám a představám malých, soukromých stavebníků, kterým také rádi poradíme při výběru zboží a technologií.

Jsme evropští specialisté na zakázkovou výrobu atypických stavebních a architektonických prvků podle návrhů projektantů a podle přání a představ velkých i drobných investorů.

Kontaktujte nás

BETON-Těšovice, spol. s r.o.
383 01 Těšovice-Běleč 59, okr. Prachatice

Tel.: 388 302 812
E-mail: tesovice@beton-t.cz